close
loading

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WNIOSEK

* w treść wiadomości wpisz: 
1. Wnioskowana kwota i okres spłaty
2. Wysokość dochodu
 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Partner Financial Adam Szewczyk ul. marsz. Piłsudskiego 20, 42-500 Będzin. 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Partner Financial Adam Szewczyk ul. marsz. Piłsudskiego 20, 42-500 Będzin. 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTÓW

 

Czego potrzebuję żeby złożyć wniosek?

Do złożenia wniosku o pożyczkę/kredyt wystarczy:

1. dowód osobisty, 2. numer telefonu, 3. opcjonalnie nr konta bankowego (jeśli chcesz żeby pożyczka została wypłacona na konto).

 

Jaką kwotę mogę pożyczyć?

Kwota, którą możemy pożyczyć będzie różna w zależności od tego, który bank lub firmę pożyczkową wybierzemy. Nasz doradca bezpłatnie i bez zobowiązań sprawdzi jaka oferta byłaby dostępna dla Ciebie. Chętnie pomożemy również w wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

Czy mogę wziąć pożyczkę jeśli posiadam już inne zobowiązania?

Posiadanie innych zobowiązań nie jest przeszkodą w uzyskaniu kredytu lub pożyczki. Każdy z wniosków rozpatrywany jest indywidualnie. Sprawdzimy jakie oferty są dostępne dla Ciebie.

 

 

© 2018 Centrum Kredytowe Partner Financial.    

 

 

 

Centrum Kredytowe Partner Financial z siedzibą w Będzinie (NIP: 626-226-29-90) informuje,iżw zakresie pośrednictwa w udzielaniu kredytu konsumenckiego współpracuje z następującymi kredytodawcami: Alior Bank S.A., Aasa Polska S.A., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., , Chwilówki Śląsk s.c., PSF Loans Sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., Nest Bank S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Mash Poland Sp. z o.o., Mocna Pożyczka, Easy Money sp. z o.o., Euroexpert Sp. z o.o., Fundusz Mikro Sp. z o.o., Ferratum Bank p.l.c., Friendly Finance Poland Sp. z o.o., Fellow Finance Polska Sp. z o.o., Rapid Finance Polska Sp. z o.o., PTF Gwarant Sp. z o.o., Getin Noble Bank S.A., IPF Polska Sp. z o.o., Helikon sp. z o.o., Inicjatywa Mikro Sp. z o.o., In Credit Sp. z o.o., Capital Service Sp. z o.o., Polcredit Sp. z o.o., Mogo Sp. z o.o., Net Credit sp. z o.o., Parasol, Profi Credit Polska S.A., Rapida Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Super Grosz Sp. z o.o., Midway Invest Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., TF Bank AB, Unilink Cash Sp. z o.o., Wierzyciel S.A., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., BC Gwarant Invest Sp. z o.o., Vippo Sp. z o.o., Transfer SMF, Open Finance, Dom Finansowy QS, Platinum Financial, Finanse Godne Polecenia, Mikrokasa, Europożyczka, Fundusz Korona, Limes, Credit Company, Parkmar Inkaso Piechoccy, BGŻ BNP Paribas, Euroexpert, MG Finance, PTF Gwarant, Aforti Finance, Smart1, Mały-Kredyt, Honesta, Daily Credit, ING Bank Śląski, Filarum, MBank, Eurobank, Millenium Bank, Pekao SA, PKO BP.  

 

*Obowiązek Informacyjny z RODO od 25 maja 2018 
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych są firmy współpracujące z Adam Szewczyk prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Partner Financial Adam Szewczyk z siedzibą w Będzinie przy ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 20, która na mocy zawartych umów powierzenia przetwarzania danych na podstawie art. 28 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) jest podmiotem przetwarzającym. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach udzielania pożyczek i kredytów. Do celów marketingowych pozyskiwane są odrębne zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Potrzebna Ci szybka pożyczka? Mamy dla Ciebie nawet 25 000 zł! Na oświadczenie z szybką weryfikacją i minimum formalności. Złóż wniosek lub zadzwoń. 

Kontakt do administratora danych osobowych: biuro@partnerfinancial.pl. 
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. 

 

ZGODNIE Z USTAWĄ O KREDYCIE KONSUMENCKIM REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD

Przykład 10 000 zł na 96 miesięcy:
Stopa oprocentowania: 6,99%

Prowizja: 5%
Całkowity koszt kredytu – 3 743,62 zł
Czas obowiązywania umowy: 96 miesięcy
RRSO: 8,66%
Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę: 13 743,62 zł 
Wysokość raty 143,16 zł